Prosinec 2011

Nevim.

27. prosince 2011 v 16:44 Výplody.
Nebudu psát článek o tom, co jsem dostaa l Vánocům, fakt ne. Vždyť takové články mají u sebe na blogu skoro všichni, nechci se opičit, nemám to zapotřebí. Ale abych se přiznala, tak jsem už měla nějaký takový článek rozepsaný, ale tak nevadí, použiju ho na příští Vánoce, jestli nějaké budou.
Já nevím, jestli mám věřit na to, podle lidí, co znám, děsně magické datum, které zníčí svět - 21.12.2012.. Tak možná tam je hodně jedniček a dvojek, ale nevěřím, že by zrovna v tento den byl konc světa. Podle mě jen bude.. začne něco novýho nebo tak něco.. ale konec určitě snad nebude, doufejme..
Jinak včera jsem byla na Alvin a Chipmunkové 3, je to hezký, sice takové spíš pro menší děti, ale zasmála jsem se, pohoda. A dejme tomu, že mě to i bavilo, celkem.. zajímalo by mě, jstli budou i další díly.

Šťastné a Veselé.

23. prosince 2011 v 20:26 Výplody.
Přeju vám všem šťastné a veselé Vánoce. A přeju vám i šťastný a veselý Nový rok. Přeju Vám, aby jste se na Vánoce sešli všichni hezky pod stromečkem, aby jste tam našli dárky, které jste si přáli a aby jste byli šťastní. Ať Vám v příštím roce všechno vyjde, ať se vám splní i ta nejtajnější přání, ať najdete svojí lásku a mnoho dalšího.
Já si přeju, aby příští rok nebyl takový jako je tento. Aby nebyl tak smutný. Aby měli děti v Africe konečně co jíst a aby se přestalo válčit. Stejně je to zbytečné, jen lidi přicházejí o život. A aby byl mír.

Hello.

21. prosince 2011 v 20:45 Výplody.
Já už mám prázdniny, a co vy? Prázdniny jsem potřebovala, všichni mi v té škle lezou krkem, kluci, učitelé a prostě všichni.
Kluci si myslím, jací jsou borečkové, když kouří, jsou sprostí, hulí, baví se o sexu a odsekávaj učitelům.
Normálně.. nevím, proč to dělají, jestli chtějí mít zkažený život. Můžou si zníčit cigaretami plíce. Můžou dostat rakovinu a já nevím co.. když budou chlastat, tak můžou dostat nějaký problémy se žaludkem..co si s tím chtějí dokázat, že toto budou dělat.. Řekla bych, že chtějí jen zapadnout mezi ty starší kluky, kteří tohle taky dělají, ale přijde mi to zbytečně..
A vůbec, proč to řeším, jejich zdraví, ne.. jen mě to mrzí..
JIGSAW JE NYNY!

Live.

16. prosince 2011 v 11:38 Výplody.
Ah ano, jsem nemocná a jsem neskutečně happy, protože musím brát ty nechutný práčky, po kterých se mi zvedá žaludek, no krása. Jo, a celkem se nudím, ale nudu se snažím zabíjet tím, že koukám na videa z různých koncertů různých kapel, je to velice zajímavé. Dokonce skupina Simple Plan (moji miláčci♥) dělá videoklipy z videí z koncertů. Je fakt úžasný, když vidítě tisícovky lidí, kteří si s vámi zpívají písničku, mávají rukama do rytmu. Je to fakt úžasný, musí tam být fajná atmosféta. Musí to být skvělý pocit, když víte, že někdo poslouchá to, co děláte. Že o vás mají zájem, že vás podporujuí. Taky bych to chtěla zažít. A nebo být alespoň na jejich koncertu.
Mohla bych se jít učit, že.. jenže fakt nevím, co bych se měla učit, když nevím skoro nic, co ti blázni v té škole dělají. Jen tak pro zajímavost.. zajímalo by mě, jestli se kluci dneska poprali při těláku, jestli ne, tak by to byl zázrak.
A normálně jsem zjistila, že mám děsnou panickou hrůzu z těch osminohých příšer. Takový hnusný pavouci, co máme na záchodě za skříňkou a ve sklepě. Fuj, ty jejich nohy a jak lezou a prostě jeto nechutný. V jednom čísle Epochy byl článek o nějakém pavoukovi a ten jeho obrázek skoro přes celou stránku. Ještě víc nechutný, nechápu lidi, co takový příšerky chovají.
A když nad tím tak přemýšlím, tak láska je stejně zvláštní. Dokáže vám nasadit velké a krásně růžové brýle a ještě vás donutí tak debilně usmívat. Nevím, fakt nevím, proč, ale láska je někdy svině.
To proto, aby jsme si vzpomněli na léto. Jaké bylo na konci úžasné a vůbec takové zvláštní. Díky letošním prázkách jsem potkala člověka, kterému v této chvíli nejvíce věřím.

Číča.

11. prosince 2011 v 16:16 Výplody.
Yap, budeme mít kočičku. Prd. Kocourka. Claida. Takového mourovatého, ale jedeme si pro něj až v sobotu, protože přes týden by s ním nikdo nemohl být doma a musí si na nás zvyknout. A možná mu koupíme i kamaráda. Taky kocourka. Viktora. Budou se chonit bo bytě, jéé, to bude zase chlupů.

Byla to láska a byla krásná

9. prosince 2011 v 13:59 Výplody.
Jooooo, řekněte mi, co je skvělý na céčkách. Barva, tvar, co.. jo, fakt mi to nejde do hlavy a já to radši nebudu řešit, protože to vážně nemá cenu.
Dárky na Vánoce. Jo, měla bych začít už konečně nakupovat, jenže jaksi nemám peníze a jsem prostě švorc. Jakože proč mám kupovat někomu dárky, když toho dotyčného ty dárky přestanou bavit, zajímat...? Nejsem sobec, ale prostě..to fakt nechápu, no, co už. A máme nějaký vánoční papír? Asi ne. Další problééééém. Muah.

Step by step

7. prosince 2011 v 20:05 Výplody.
..day by day.
Jo, jo, jo, skvělý den, fakt že jo, trapasů víc než dost, pak jsem myslela, že najdu svůj sešit, kam si píšu povídky a ouha, nemůžu ho najít a to jsem myslela, že vám sem nějakou povídku napíšu, no, den za všechny prachy, nejradši bych ho vymazala. Looooooooool, abychom nebyly jen u té celkem tmavší části, tak bych řekla, že.. ani nevím..
Škola je fajn, kluky bych neřešila, i když se mi jeden celkem dost líbí a.. čau.

N. P. P.

6. prosince 2011 v 14:56 Výplody.
Jop, včera byl Mikuláš, že, ale Mikuláš má svátek až dneska, ale to se podá. Měla bych Mikimu popřát svátek, co, minulej rok jsem mu nepopřála, tak alespoň letos, aby na mě nebyl naštvaný.
Good times never seem so good .. Oh, sweet Caroline
Okey. Poslední dobou mám náladu, jako by se mi měla hlava rozskočit. A fakt mě to jakože sere, ale co s tím udělám? Nic, jo, nic, to je ono. Poslední dobou jsem se stala hodně závislou na N.P.P. Má skvělý vlasy a jestli budu mít syna, tak chci, aby měl vlasy a hlas jako on. A kdo neví, kdo je N.P.P, tak má celkem smůlu.
Ty jo, venku včera padaly kroupy, a to jakože fakt nekecám. Štve mě to. Štve mě to hodně, že už není to úžasné léto. Teď bude už jenom hnusná zima.. :/

ou shit.

5. prosince 2011 v 15:27 Výplody.
Jo, jakože vážně nevím, co bych všechno napsala, protože poslední dobou mám tak vygumovaný mozek, že.. ou shit, Finn je tak hezký, sakra, sakra, proč já se koukám na ti Glee? Koukám už na několik dílů z první série a je to prostě skvělé, skvělé, okouzlující a co já vím co ještě. A ano, můžete tvrdit, že jsem divná, ale jak něco jednou zapnu, tak už to nevypnu. A právě jsem si všimla, že je zase nějaké divné TTko, ale mám takový pocit, že na to by se dalo něco vymyslet, možná, nevím, zkusím to, možná vymyslím nějakou básničku, i když mi básničky moc nejdou. Oučočočo, to počasí stojí taky za prd a to jako. Pořád prší a to jsem se pomalu začala těšit, že by jakože konečně mohl napadnout nějakej ten sníh, ale skutek utek, ksakru.

Vzpomínky bolí

4. prosince 2011 v 12:40 Výplody.
Vzpomínky mě pohlcují den co den, není dne, kdy bych si nevzpomněla na ni, na něj, na ně, na tu, co mi ublížila a ty ostatní svině, co jsem kdy potkala. Jo, možná mi ublížili. možná mi ublížili, že je už nechci vidět, ale stejně..
Nevím proč, ale když mě vzpomínky pohlcují, tak brečím.. včera jsem brečela. Nevím proč, nevím jak, jen jsem v jeden moment cítila, že mi slza stéká po tváři na mokrý polštář. Ne, nesmím si přiznat, že je konec.

Změna je život, život je hledání.

2. prosince 2011 v 14:21
S blogem jsem začala od znova, protože.. už ani nevím. Nebavilo mě to už. Ty články, co jsem psala. Hrůza. Nevím, vážně netuším, proč jsem někdy takové články psala. Je pravda, že jsem se celkem dost změnila. Poslední dobou na mě celkem často padají depky a já vůbec, vůbec netuším, jak to. Co se týče mého hudebního stylu, tak i ten se celkem dost změnil. A vůbec mi to nevadí. Možná se na lidi usmívám, možná působím jako ta věčně usměvavá holka z vedlejší třídy, ale vážně to tak je. Fakt nevím, co to se mnou je, asi puberta. Možná s tím má něco dočinění jeden kluk, který se mi jako vážně fakt líbí.
Ještě něco, prosím: Važte si života, protože až vám umře někdo blízký, tak si uvědomíte, jaký jste k němu meli vztah. A že už se nevrátí. Mám Tě ráda, babičko. A nikdy nepřestanu.

Od znova.

1. prosince 2011 v 18:47
Jedu od znova. Totálně od znova. Všechny články jsou smazané. Možná je znovu napíšu, možná ne, fakt nevím.