Live.

16. prosince 2011 v 11:38 |  Výplody.
Ah ano, jsem nemocná a jsem neskutečně happy, protože musím brát ty nechutný práčky, po kterých se mi zvedá žaludek, no krása. Jo, a celkem se nudím, ale nudu se snažím zabíjet tím, že koukám na videa z různých koncertů různých kapel, je to velice zajímavé. Dokonce skupina Simple Plan (moji miláčci♥) dělá videoklipy z videí z koncertů. Je fakt úžasný, když vidítě tisícovky lidí, kteří si s vámi zpívají písničku, mávají rukama do rytmu. Je to fakt úžasný, musí tam být fajná atmosféta. Musí to být skvělý pocit, když víte, že někdo poslouchá to, co děláte. Že o vás mají zájem, že vás podporujuí. Taky bych to chtěla zažít. A nebo být alespoň na jejich koncertu.
Mohla bych se jít učit, že.. jenže fakt nevím, co bych se měla učit, když nevím skoro nic, co ti blázni v té škole dělají. Jen tak pro zajímavost.. zajímalo by mě, jestli se kluci dneska poprali při těláku, jestli ne, tak by to byl zázrak.
A normálně jsem zjistila, že mám děsnou panickou hrůzu z těch osminohých příšer. Takový hnusný pavouci, co máme na záchodě za skříňkou a ve sklepě. Fuj, ty jejich nohy a jak lezou a prostě jeto nechutný. V jednom čísle Epochy byl článek o nějakém pavoukovi a ten jeho obrázek skoro přes celou stránku. Ještě víc nechutný, nechápu lidi, co takový příšerky chovají.
A když nad tím tak přemýšlím, tak láska je stejně zvláštní. Dokáže vám nasadit velké a krásně růžové brýle a ještě vás donutí tak debilně usmívat. Nevím, fakt nevím, proč, ale láska je někdy svině.
To proto, aby jsme si vzpomněli na léto. Jaké bylo na konci úžasné a vůbec takové zvláštní. Díky letošním prázkách jsem potkala člověka, kterému v této chvíli nejvíce věřím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blood Princess Blood Princess | Web | 20. prosince 2011 v 21:57 | Reagovat

Ahoj,na tomto blogu nejsem po 1. a nejvíce mě udivilo,že tu máš jen 1. rubriku a pár článků,nový design.Asi bych si měla přečíst tvoje předchozí články,nevím nic.=)Jen vím,že bývalé tvoje články měly fakt hlavu a patu a to bezpodmínečně=)..Záliba v koukání serošů na DCH,chápu...Shake it up je celkem dobrej seroš a ráda ho koukám..=)Škoda,že neznám Simple Plan,třeba bych se mrkla,ale teď vůbec nemám čas.Hm,nechtěla jsem ti nějak ublížit komentářem tipu: Změnila ses.To je na tobě;).Jenom,tenhle styl designů je fajn,i když je v hlavní nabídce=D.Sluší ti;)..A jak je?=))Nemusíš odepisovat..Nečekám to;P..Já nikdy;)..Zatím,dobrou♥.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama