Leden 2012

Numb.

28. ledna 2012 v 18:56 Výplody.

Nejoblíbenější od nich, ty starší písničky jsou lepší, fakžejo.. x)
I've become so numb..

Hokej.

22. ledna 2012 v 21:33
Ano, dnes jsem byla na hokeji, HCC Sparta Praha vs. Bílíí Tygři Liberec.
Bylo to maso, Sparta nakonec vyhrála o dva goly, 6:4. Řeknu vám, že na to, jak moc tam bylo lidí z Liberce, tak dělali celkem bordel, přes 11 tisíc lidí tam bylo celkově.
Taky se porvalli, fakt to tam bylo úžasné, hokej je super hra. Oba dva týmy hrály fajně a fanoušci byli boží, hllavně fanoušci Sparty..
Utkání zahájil pan Ondřej Vetchý..

Nevím.

19. ledna 2012 v 13:00 Výplody.
Je čtvrt na dvě a já jsem pořád ještě ve škole. Máme matematiku a počítáme nějak příklady, které mi pořád nejsou do hlavy, achjo.. Prostě nikdy nebudu tak dobrá jako Mike, který je dobrý snad ve všech předmětech, fakt ho obdivuji.
Koukám se po třídě, protože mě ty příklady prostě nebaví, neumím to a vůbec nechápu, k čemu mi to bude, přece si umím spočítat, kolik je 1 + 1. Když si představím, že ještě patnáct minut budu trčet v téhle díře.. horor.
Jinak jsem Lucinda, ale kamarádi a rodiče mi říkají Luce nebo Lucy. Ne, nesmějte se mi, já si to jméno fakt nevybírala a fakt ho nesnáším, no, co už.. Bydlím v Anglii v Londýně, vlastně jsem se v něm i narodila a teď jsem v devátem ročníku základní školy.
(Pozn.: Fakt nevím, jak to v Londýně mají se školami, tak pardon..)


,,Zvonííííííííííííííííííííííííííííí" křičím vesele, když slyším, jak se ten otravný zvuk školního zvonku rozléhá po chodbách. Ten zvuk zvonku je něčím zvláštní. Já ho nesnáším, protože ten zvuk úplně hrozně trhá uši, ale zároveň ho miluju, protože ohlašuje konec hodiny a začátek přestávky.
Když jsem vyšla ze třídy, kterou máme ve druhém patře, zamířila jsem si to hnedka ke schodům a ty jsem brala po dvou, protože jsem spěchala domů, ani na oběd jsem si nezašla, nemám zrovna dvakrát velký hlad.
V šatně bordel, ano, jako vždycky.. boty jsem našla asi po pěti minutách u koše, bundu jsem našla hnedka, ta moje hezky křiklavě oranžová bunda se nedá přehlédnout, bije hnedka do očí, ale stejně ji mám ráda, ha! Vzala jsem si svojí děsně těžkou tašku a šla jsem.
Venku je krásně, skoro jako na jaře, ale zima je děsná. Jdu okolo Billy, tak si říkám, že bych so mohla koupit nějaké pití a nějaký časopis, stejně nemám co dělat. No jo, jenže nemám peníze, achjo..
,,Tutůůůůůůůůůů"
Rána jak z děla. Na chvíli vidím, jak se na mě řítí auto a nic si už nepamatuju..

,,Kde.. kde to jsem?" začnu koktat, když vidím okolo sebe ty divní posatavy, co mají na sobě bílé pláště a různé okolo krku.
,,V nemocnici, odpoledne Tě zrazilo auto, viděl to nějaký člověk a zavolala nás" promluvila nějaká slečna, mohlo by ji být tak dvaacet pět.
,,A je to hodně vážné?" ze straachemm v hlase jsem se posadila na postel, na které jsem do teď ležela.
,,No, celkem ano, auto Ti narazilo na nohy a ty jsou úplnně bez citu, nohy budeš mít, ale bojíme se, že už nebudeš chodit."
,,Ne, to jako budu na vozíčku?"
,,Ano.."

Došlo mi, že jsem měla zůsat ve škole na oběd, kdybych tam nebyla, tak by do mě to auto nemuselo narazit, nemusela bych tu být. Kdyby, kdyby.. náhoda, už to nevrátím zpět..Já vím, že tohle není nijak slavné, je to i trošičku smutné, že Luce přišla o nohy, ale hlavní je, že žije, tak aspoň to. Berte to tak, že jsem se nudila.

Holahej, hudbo hrej..

13. ledna 2012 v 13:42 Výplody.
No a, že je pátek třináctého? Nevím, jak vy jste si užili páték třináctého, ale u mě se dá říct, že se povedl na jedničku. Sice jsem myslela, že uškrtím jednoho kluka, ale na to jsem velice brzy zapomněla.. přese si tím blbeček nebudu kazit víkend.
Ooo, ano, mám celkem hodně dobrou náladu a ani nevím proč, hm, nevadí. Možná mám okolo sebe jen dobré a fajné lidi.. není den, kdy bych se neusmívala.. a je jedno jak.. jestli upřímně, nebo nuceně.

A víte, co někdy nechápu? :P Tu drzost kluků. A vůbec malý fakany, co si hrajou na velké borce, když ošahávaj holky a mluv sprostě. My máme šatnu vedle.. páťáků? .. a předevčírem jsem slyšela rozhovor dvou kluků, velice zajímavé, fakt, že jo..
,,Kam pospícháš?" ,,Na autobus, kurva, kam jinam bych pospíchal, do prdele?" ,,Tak sorač, no"
Dvě sprostá slova ve dvou větách, no super.. Neříkám, že já nejsem nějak moc sprostá, někdy si to taky nemůžu odpustit, ale na to, že tohle jsou páťáci, tak je to moc.. a slýchávám to někdy i u třeťáků.. třeba takový můj bratránek je vzor, chodí do třetí třídy, ale sprostý je jak dlaždič..

+ ještě sem vám dám písničku, kterou určitě všichni znáte, protože je celkem hodně oblíbená.. RaegoTV - Nejsem to já featurning Viktorie Krásná.. Sice ji asi znáte, ale já si ji prostě nedokážu odpustit, protože je prostě krásná a..

Ten videoklip je totálně krásný..
,,Z tváří masku nesundávám, svůj odraz už nepoznávám, v mých očích to poznáš nejlíp, nejsem to já, když tu nejsi.."

Škola.

6. ledna 2012 v 13:47 Výplody.
Já se Vám moc omlouvám, že sem nepřidávám pravidelně, ale prostě není čas, není nálada, nejsou nápady..
Škola mě deptá, fakt deptá, že to není možný. A teď jsem k tomu ještě nějaká nemocná, achjo..
Kamarádka měla na FB status, že dělá něco do školy a taky tam měla něco zajímavého. Nechápu, proč to máme dělat, myslím ty věci do školy, když to ti učitelé ví. Ty jo, víte, kolik bychom si ušetřili času, kdybychom nemuseli dělat něajaké preezentace a referáty? No, celkem hoooooooooooooodně hodin. A místo nějaký pitomých referátů bych mohla dělat něco jiného, třeba psát nějakej článek na blog, bo vím, že blog poslední dobou celkem zanedbávám. Ty jo, to by bylo bájo.
:*

Skrillex.

2. ledna 2012 v 17:55 Výplody.
Poslední dobou u mě hraje jen Skrillex. On je úžasný a má fakt hezký písničky a dobrej hlas.
Tak se pokochejte. Přivedla mě k němu jedna moje kamarádka a jsem ji za to hodně vděčná.