Holahej, hudbo hrej..

13. ledna 2012 v 13:42 |  Výplody.
No a, že je pátek třináctého? Nevím, jak vy jste si užili páték třináctého, ale u mě se dá říct, že se povedl na jedničku. Sice jsem myslela, že uškrtím jednoho kluka, ale na to jsem velice brzy zapomněla.. přese si tím blbeček nebudu kazit víkend.
Ooo, ano, mám celkem hodně dobrou náladu a ani nevím proč, hm, nevadí. Možná mám okolo sebe jen dobré a fajné lidi.. není den, kdy bych se neusmívala.. a je jedno jak.. jestli upřímně, nebo nuceně.

A víte, co někdy nechápu? :P Tu drzost kluků. A vůbec malý fakany, co si hrajou na velké borce, když ošahávaj holky a mluv sprostě. My máme šatnu vedle.. páťáků? .. a předevčírem jsem slyšela rozhovor dvou kluků, velice zajímavé, fakt, že jo..
,,Kam pospícháš?" ,,Na autobus, kurva, kam jinam bych pospíchal, do prdele?" ,,Tak sorač, no"
Dvě sprostá slova ve dvou větách, no super.. Neříkám, že já nejsem nějak moc sprostá, někdy si to taky nemůžu odpustit, ale na to, že tohle jsou páťáci, tak je to moc.. a slýchávám to někdy i u třeťáků.. třeba takový můj bratránek je vzor, chodí do třetí třídy, ale sprostý je jak dlaždič..

+ ještě sem vám dám písničku, kterou určitě všichni znáte, protože je celkem hodně oblíbená.. RaegoTV - Nejsem to já featurning Viktorie Krásná.. Sice ji asi znáte, ale já si ji prostě nedokážu odpustit, protože je prostě krásná a..

Ten videoklip je totálně krásný..
,,Z tváří masku nesundávám, svůj odraz už nepoznávám, v mých očích to poznáš nejlíp, nejsem to já, když tu nejsi.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blood Princess Blood Princess | Web | 15. ledna 2012 v 11:04 | Reagovat

Ahoj. Také si myslím, že dnešní první stupeň je dost nevhodně vulgární a i minule to upoutalo i mojí pozornost. Jeden druhák, celkem slušně oblečený, na hlavě kšilt na straně s vyčnívajícími vlasy, na mě zírá jak na bohyni a povídá mi: ,,Ty vole, tak tohle jsem neměl říkat. Vypadám snad o půl miliardu líp než ty a ona je taková kráva, že nechápu, co tu vlastně ještě dělá." Rozhovor jsem vůbec nepochopila. Po pravdě řečeno jsem ani doteď nezjistila, jestli to patřilo mě. Ale nejspíš ne. :)
Mimochodem, dost zvláštní, jak se vyjadřoval, nemyslíš? Uznávám, že jsou to malí fakani, ale při tom jsem někteří hodně vyrostlí a rozkošní. :)
Upřímně se mi takovéto písničky nelíbí, neposlouchám je a ani zdaleka jsem tuto neznala :). Dobré vědět, jaký máš styl. :) Zatím ahoj :-*

2 colossal-autor colossal-autor | Web | 18. ledna 2012 v 14:00 | Reagovat

Raegooo ♥ Miluju tu písničku, miluju jeho :D Ty a Já - úžasná písnička, srovnávají ho s Rytmusem (já rytmuse nemusím :D) Raego je lepší! :)
A pátek třináctého, nevěřím na ten den. :)

3 Karmen. Karmen. | Web | 18. ledna 2012 v 14:09 | Reagovat

Věřím na pátek 13 :D
Jo, ty malé děcka mluví už tak sprostě a nadávaj třeba i sedmačkám ti blbci !! Já říkám jenom jedno sproste slovo a to je druhé nejsprostější slovo ale říkám jenom to jednoo a to je návykový :D
Raeeeeeego ! Je užasnej :) ♥ A strašně vtipnej a jak mluví ! Má uplně krásný hlas tak jemný, a má smysl pro humor je strašně boží ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama