Únor 2012

Ny

29. února 2012 v 17:09 Výplody.
NEČUM.

Omluva.

20. února 2012 v 14:37 Výplody.
1. se vám strašně omlouvám, že nepřidávám. Víte co, nedávno mi táta smazal celej počítač, odinstaloval mi ICQ, skype, všechny prohlížeče, jen ten kšuntskej explorer nechal. Nasrat.
2. vím, že jsem slibovala, že napíšu nějakou povídku, pro Laurinku, ale skutek utek, nemám vůbec nějaký, mm, nápad, do toho jsem dvojčeti slíbila, že taky napíšu nějakou povídku, s 1D, tak já už fakt nevím. A ani po tom podělaném dessu jsem se nepodívala, tak já na to kašlu, stejně moc nepřidávám.
3. budu se snažit přidávat tak 2x týdně. Aspoň něco.


Džeya.

13. února 2012 v 20:21 Výplody.
Zdravíčko, maniačka do 1D se hlásí do služby.
První, co vám chci říct, je to, že se asi zase oddám povídkám a nějakou napíšu. S jednou holkou na Alíkovi jsem se na toto téma bavila a říkala, že by byla ráda, kdybych napsala povídku, kde by byl herec, do kterého je zamilovaná, hrál Severuse Snapea v Harrym Potterovi. Napadlo ně, že by se povídka mohla odehrávart v normálním městě jako je Berlín nebo Londýn nebo tak a jména z HP by se tam obejvovala. Jména jako Harry, Hermiona, Severus. Ale povídky mi fakt nejsou, nevím proč, ani básničky, i když jsem jich pár složila. Mně jdu akorát tak nesmysly.
Mám i několik novinek, co se týká mě.
> mám rozřízlou nohu, ne, neptejte se mě, jak se mi to stalo, ani já sama to pořádně nevím, takže tak. :)
> mám prázdniny, takže určitě se budu snažit přidávat víc, s tou nohou nemůžu chodit, tak se budu nudit, možná napíšu povídku nebo já nevím, možností je spousta.
> tenhle rádoby lay už mi celkem leze na nervy, tak se začínám poohlížet nad nějaký novým, možná se překonám a kouknu se, jaké laye mi může nabídnout blog.cz, kdyby jste mi chtěli udělat lay, tak mi napiště email do komentářů, já vám napíšu co a jak, ale ráda bych, kdyby jste mi do komentářů dali i nějaký odkaz na vaší tvorbu, abych se podívala, jestli se mi to bude líbit nebo ne.
> skoro celé prázdniny se budu koukat na 'Sladký život na moži', Zack a Cody, však znáte, jestli se mi to YouTube bude zase sekat, tak s tím fakt hodím o zem a nakopnu to, už mě to nebaví. A kdyby jste znali nějaký jo dobrej film, tak mi to taky napiště do komentářů, mně je jedno, jestli je to horor, komedie nebo sci-fi, hlavně ať to není kravina, jako ta sága s Edwardem a Bellou, větší blbost jsem fakt neviděla. :')
Btw., ne, že by vás to mělo nějak extra zajímat, ale zítra vyjde oficiální video klip k píscničce More Than This od One Direction.

Leave Out All The Rest.

8. února 2012 v 20:11 Výplody.

And don't reset me
And when you're feeling empty
Keep me in your memory
LEAVE OUT ALL THE REST.

Yaho.

2. února 2012 v 16:41 Výplody.
,,Mám na Teba chuť a stále ťa chcem, kúsok po kúsku, celú ťa zjem" :) Team.

Píšu vždycky tak.. jednou za týden, když je čas, nebo když nemám co dělat.. ale nejhoršína tom je, že nemám žádný nápady, achjo, nejsem kreativní člověk, fakt ne..

(Taková menší vzpomínková fotka na léto, kterou jsem měla přidanou k jednomu článku... Léto mi, upřímně chybí, strašně moc, už chci chodit v tričku, ne nabalená v nějaké bundě, čepici, šále a tak..)

V hlavě nosím strašně dlouho otázku, strašně stupidní otázku, na kterou asi nikdo nezná odpověd a kdo jí zná, tak je prostě borec.
proč svítí slunko, když nehřeje?
Takže tady vidíte mojí inteligenci, vymýslím kraviny, ale co už, stane se.. :D