FF.

12. března 2012 v 7:29 | Digg. |  Výplody.
Anouh, rozhodla jsem se napsat FFku, moje dvě kamarádky říkaly, že to je dobré, tak nevím posuďte sami. Je to psáno na rychlo, měla jsem to asi za půl hodiny, tak se prosím nezlobte, navíc, toho je moje asi třetí FFka, tak to nebude žádná sláva a nejvíc mě štve, že to je psáno z poloviny, ale tak, to nevadí.

Z pohledu Louisa:
Dorazil jsem do kavárny, se kterou jsem se s kluky domluvil. Už tam seděli, takže jsem přišel jako poslední..
,,Kde jsi byl tak dlouho?" zeptal se ten blonďák, myslím, že se jmenoval Niall.
,,Ujel mi bus, promiňte.." odpověděl jsem.
,,Kluci, myslíte, že by jsme prorazili jako skupina? Jinak, napsal jsem pro vás písničku, jmenuje se What Makes You Beautiful.." řekl kluk, co měl vlnité vlasy, Harry.
,,kasjdnak.." pokusil se mluvit s plnou pusou Niall, mám pocit, že ten kluk má fakt hodně rád jídlo. ,,Jo, tak, až to dojím, tak si ji přečteme."
Když Niall konečně dojedl, koukli jsme se společně na tu písničku, kterou pro nás napsal Harry. Mně se líbila, Strašně moc a klukům určitě také. Nejvíce se mi líbil refrén, takže se fakt teším, až si ji s kluky zazpívám.
,,Kluci, já mám takový nápad.. Můj strýc vlastní takové nahrávací studio, sice to není nic extra, ale pořád lepší, než nic.." Řekl kluk, s vlasy sčesanými nahoru, kterého jsme ještě neslyšeli mluvit, teda, já ještě ne, představil se nám jako Zayn.

Z pohledu Nialla:
Zayn nám nabídl, že by jsme mohli písničku, co nám napsal Harry, zazpívat ve studiu jeho strýčka. Všichni tu nabídku uvítali s nadšením, tak jsem zaplatíl vše, co jsme v kavárně snědli.
,,A Zayne, kde to studio teda je?" zeptal se Liam, kluk s mateřským znamínkem na krku.
,,Kousek od této kavárny, asi pět minut cesty." odpověděl mu Zayn a dál nás vedl.
Když jsme tam konečně dorazili, byli jsme všichni nervózní a hlavou nám výřily otázky.. ,,co, když na nás pan Malik přijde?" , ,,co když se na nás bude zlobit?" ..
,,Kluci, tak, tady jsme, toto je to nahrávací studio. víc, mic moc.." spustil Zayn.
,,Ale Zayne, vždyť to je dobré, strašně moc děkujeme." skočil mu do řeči Harry.
Když jsme konečně vyšlapali těch milión schodů, objevily se před námi mikrofony. Každý přiběhl k jednomu a Harry všem rozdal kopii textu. Nejdřív začal zpívat Liam, byla to fakt krása ho poslouchat..
Everyone else in the room can see it
Everyone else but you oh
,,Zayne.. co jsou Ti kluci zač? Mimochodem, ty, nevím, jak se jmenuješ, zpíváš hezky.." řekl nějaký pán Liamovi, který nás už asi nějakou dobu pozoroval, nám, teda alespoň mně se šíleně rozbušilo srdce.
,,Strýčku, ahoj, to jsou kluci, víš, jak jsem Ti o nich říkal.." začal mluvit Zayn.
,,Jo, jo, pamatuji si, ..nechcete mi zazpívat ještě jednou?" zeptal se nás a posadil se do křesla, které tam bylo.
,,No, tak dobře.." řekl jsem a pokývl Liamovi, aby začal zpívat.
Když jsme dozpívali, zvedl se strýc Zayna z křesla a začal nám tleskat, což nás celkem vyvedlo z míry a nevěděli jsme, co máme dělat, tak jsme se jen usmívali jak debilové.
,,Kluci, jsem i manažer, váš zpěv se mi líbil, tak dovolte, abych s vámi podepsal smlouvu.." řekl strýc Zayna a stále se usmíval.
,,Pane, bude nám velké potěšení, pracovat s vámi, děkujeme." řekl Liam a usmíval se, bylo na něm fakt vidět, že je šťastný.

Z pohledu Liama:
Je duben a my stojíme před rádiem, kde máme poprvé zazpívat písničku, kterou pro nás napsal Harry, What Makes You Beautiful a dá se říct, že já jsem její hlavní zpěvák. Jsem na kluky a hlavně na sebe nesmírně pyšný..
,,Liame, už je čas jít.." přišel ke mně Niall a odvedl mě do budovy.
,,Dámy a pánové, představuji vám skupinu One Direction a jejich úplně první singl, What Makes you Beautiful." řekla moderátorka, mrkla na nás a my jsme začali zpívat.
Když jsme dozpívali a vyšli ven z rádia, uviděli jsme několik holek, co se doprošovaly autogramů a fotek. Byli jsme v sedmém nebi, doslova, vždyť po tomto každý touží.
A TAK ZAČALA KARIÉRA JEDNÉ Z NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH SKUPIN NA SVĚTĚ, ONE DIRECTION, TVOŘENA PĚTI VELMI TALENTOVANÝMI MLÁDENCI.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama