Kolo sem, kolo tam..

6. března 2012 v 10:00 |  Výplody.
,,Jasně, jo, koupil jsem všechno.. ano, nezapomněl jsem na ten toaleťák, všechno mám, neboj, pa.."

Nevím, jak vy, ale já takovéhle rozhovory slýchávám celkem často, když jedu někam, do centra Prahy.. Nedávno jsem četla takový zajímavý a celkem, dá se říct, intimní rozhovor jednoho kluka asi se slečnou(?!?) v tramvaji. Přijde mi to strašně vtipné, poslouchat takove rozhovory, ale mně by to přišlo celkem trapné, kdyby mě někdo poslouchal, tak radši v MHD netelefonuji.

Nevím, jak vy, ale já MHD fakt NENÁVIDÍM. Drncá to, lidi jsou nepříjemní, a navíc, hodně mi vadí, když si lidi v autobuse nepovídaj, což je celkem logický, ale fakt nenávidím, když se lidi koukaj pořád po autobuse, strašně znervózňující, když víte, že se na vás někdo kouká a vidí, co děláte, i když, já to někdy také dělám, ale, mně samotné je to doopravdy nepříjemné, když se na mě někdo kouká. A další důvod, proč nenávidím MHD je ten nahoře, když si někdo telefonuje v autobuse, vždyť to je takové, neosobní..

Já autobusem, tramvají, metrem a vším možným moc nejezdím, protože nemám důvod, školu mám ani ne kilometr od bydliště, tak to dojdu, jen když jedem někam do Tesca, tak někdy jedeme autobusem, jinak spíš autem.. AUTA mám radši, MHD fakt nemusím, zvlášť metra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pisalekk pisalekk | 6. března 2012 v 11:49 | Reagovat

To je pravda neávno jsem jela s kámoškou autobusem a pořád se po nás koukali dva kluci.

2 graphic-room graphic-room | 8. března 2012 v 15:16 | Reagovat

Ahoj máš pěkný blog jen by chtěl trochu zkrášlit pokud chceš koukni se na náš blog a my ti rádi zkrášlímě blog!;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama