Úsměv a mávat!

31. března 2012 v 16:21 | Digg. |  Výplody.
Strašně moc se omlouvám, že jsem nic nepidala, ale prostě, nemám čas, nic, píšu povídky. které najdete mimochodem TADY a už prostě, blog mě nebaví. Byly dny, kdy jsem přišla ze školy a hned jsem se hnala k počítači, abych napsala nějaký článek, ale prostě, to už není.

  1. TADY
  2. TADY - jako, no, určitě každý bude mít v této době Facebook, tak prosím, dejte like, potěší to mě i ostatní adminky. Jsem jednou s nich, tak. :D

Jo, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc miluju ten film! Je úžasnej. Strašně moc. Nejlepší film a nejlepší písnička u něj. Avril je stejně bohyně.
Jako, kdyby jste chtěli vědět, co je u mě nového, tak nic. Pořád žiji svůj strašně mega moc nudný život - stereotyp, ale co nadělám, nevadí.
Gratulujte mi, včera jsem si řekla, že se jako začnu učit, ale jaksi se k tomu nemám. Dopoledne jsem si to říkala, že až přijdu ze školy, sednu k učení, ale hovno, prostě, samozřejmě jsem byla na FB, jak jinak. JSEM STRAŠNÁ.
Znáte takovýto, že když něco hledáte, tak ve vteřině zapomenete, co vlastně hledáte? Nebo, to, co potřebujete, nemůžete najít a v době, kdy už to nepotřebujete, to najdete? NASCHVÁL. A fakt mi to začíná lézt krkem, moc, moc.
No, asi všechno, tak asi další díl napíšu - ODHADEM - za 51345646412 let. Tak čaučko, smradi. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mrs-danny mrs-danny | Web | 31. března 2012 v 21:48 | Reagovat

Avril je bohyně, máš pravdu :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama