Duben 2012

The END.

19. dubna 2012 v 13:31 | Digg.
Rozhodla jsem se, že to tu ukončím.
Blog bude pokračovat, ale nebudu už přidávat, nevím co.
Možná časem se někdy vrátím, když budu mít náladu nebo si budu chtít tady něco přečíst, co jsem psala.
Tak ahoj.

14today.

12. dubna 2012 v 16:32 | Digg. |  Výplody.
Oujo, já vím, že jsem vám slíbila (těm, co tento blog čtete), že se pokusím něco napsat, o narozenincáh, a tak, ale mám pocit, že to zas tak moc slavný nebude. Nooo, dostala jsem dárky, že jo, boty, CD a tak. 3 CéDéčka, dokonce! Zázrak.
Jo, a to je asi všechno a ještě se omlouvám, ale nevím co napsat, tak napíšu tak 50. oblíbených věcí, abyste si nemysleli, že jsem nějaký zloděj, tak vám dám link, odkud jsem toto.. TADY! jo, a povinně se tam podívejte, protože ten blog je moc, moc, moc, moc boží!

1. hm, hm, rodina!
2. kamarádi. nevím, co bych bez nich dělala.
3. Simple Plan, moc boží skupina.
4. počítač.
5. Glee - nejlepší seriál na světě, jo.

Hahehihohu.

9. dubna 2012 v 12:36 | Digg.

TADY

TADY

TADY

TADY


no, tak že jo, byla bych fakt RÁDA, kdyby jste navštěvovali ten blog s povídkami, ani nevíte jak moc, protože to po mě moc znamená, pak bych byla RÁDA, kdyby jste si mě followli na twitteru, já vás follownu zpět, o tom žádná, no, další odkaz, to je odkaz na jednu stránku, mám takový pocit, že to je zrovna stránka o Louisovi, I LOVE LOUIS TOMLINSON ♥, či tak nějak se jmenuje, takže každý like potěší, zvlášť, když já jsem adminka, hehe. a poslední stránka, I PÁD NA HUBU JE POHYB DOPŘEDU, prosím, dejte like, stránka kamarádky, tak tak, no.
a asi se vám ozvu ve čtvrtek, protože to budu mít narozeniny, bude mi čtrnáct, heč.